PASTATŲ IR KONSTRUKCIJŲ KOMPLEKSINIS OZONIZAVIMAS PRIEŠ ŽIEMOS LAIKOTARPĮ

Daugelis nekilnojamojo turto savininkų priversti saugoti savo patalpas rudens-žiemos laikotarpiu. Visuotinai pripažįstama, kad mūsų šalies klimate pastatui niekas negresia, tačiau taip nėra. Dėl nepakankamo šildymo ir netinkamo vėdinimo atsiranda daugybė destruktyvių veiksnių.

Daugybė bakterijų, virusų, pelėsio rūšių sugeba klestėti esant žemai temperatūrai. Kai kurie medžių kenkėjai taip pat atsparūs šalčiui ir išgyvena žiemą. Patalpų oras tokiomis sąlygomis tampa užterštas, toksiškas ir įgauna daug nemalonių kvapų, tampa priplėkęs. Kvapas prasiskverbia į aplinkinius daiktus, baldus, sienas ir išlieka ilgam.

Toksiški elementai, atsirandantys dėl židinių ir krosnies kūrenimo, stipriai nuodija namų atmosferą.

Visas aprašytas problemas galima išspręsti naudojant mūsų technologiją "Patalpų ozonavimas".

Siūlomas metodas pagrįstas natūralaus oksidatoriaus ozono naudojimu, kuris, užpildydamas patalpą, gali išspręsti daugelį žemiau aprašytų problemų:

  1. Bus pašalinti visi nemalonūs kvapai, įskaitant kylančius iš daiktų ir apdailos medžiagų
  2. Bus išnaikintos grybelių ir pelėsio sporos
  3. Oras bus išvalytas nuo bakterijų ir virusų
  4. Visi toksiški elementai bus neutralizuoti
  5. Išnyks dulkės, alergenai, dulkių erkutės
  6. Bus sunaikinti vabzdžiai ir graužikai

 Dėl valymo ozonu pajusite gryną ir švarų orą, bus užtikrintas daiktų ir viso pastato saugumas. Tai labai palengvins patalpos eksploataciją ir bus sukurtos patogios gyvenamosios aplinkos sąlygos.

   Mūsų naudojami moksliniai metodai ir technologijos yra visiškai ekologiškos, nes ozonas generuojamas iš aplinkos oro ir po vėdinimo ištirpsta ore be pėdsakų, nepalikdamas kenksmingų elementų ir junginių.

Dalintis:

Daugiau

ATLIEKŲ PERDIRBIMO METU ATSIRANDANČIŲ KVAPŲ PAŠALINIMAS

Bet kurią atliekų perdirbimo įmonę supa ne maloniausių kvapų aura. Pačios šiukšlės dėl joje vykstančių skilimo procesų skleidžia dvoką. Be to perdirbimo metu prisideda įvairių kitų susidarančių medžiagų (pavyzdžiui, amoniako) „aromatų“.

PRAKAITO KVAPO PAŠALINIMAS

Mes vis labiau rūpinamės savo sveikata ir kūnu, o užsiėmimai sporto ir treniruoklių salėse, taip pat apsilankymai įvairių rūšių saunose, pirtyse tampa vis populiaresni.

KVAPŲ PAŠALINIMAS PO VABZDŽIŲ NAIKINIMO

Kaip pašalinti kvapus, likusius po vabzdžių naikinimo? Paprastai vabzdžių naikinimui patalpose (kenkėjų kontrolė) naudojami aštrų ir nuolatinį cheminį kvapą turintys insekticidai. Naudojant buitinius metodus, labai sunku atsikratyti šio aštraus kvapo, kuris yra pavojingas žmonių (ypač vaikų!) sveikatai. Norėdami pašalinti šiuos sudėtingus kvapus, mes naudojame ozoną (dezodoraciją ozonu).

KLAUSKITE

Mes susisieksime su jumis ir rasime geriausią būdą problemai išspręsti

Susisiekite su mumis ir mes rasime būdą jūsų problemai išspręsti

Išsiuntus užklausą, mes susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau
lt_LTLietuvių kalba