OZONIZAVIMAS PRIEŠ IR PO REMONTO DARBŲ

Dezinfekuoti ir išvalyti patalpų orą - užduotis, su kuria tam tikrame etape susiduria beveik visos statybos įmonės ir remonto darbus vykdančios organizacijos.

Ore esančios bakterijos, virusai, alergenai, grybelių sporos ir toksiški junginiai sukelia nemalonų kvapą ir neigiamai veikia sveikatą. Štai kodėl taip svarbu išvalyti patalpas ne tik ruošiantis remonto darbams, bet ir juos baigus.
Beveik visos statybinės medžiagos išskiria daug toksiškų cheminių elementų, kurie ilgai išlieka aplinkoje ir nuodija patalpų savininkų gyvenimą.

Mes teikiame gyvenamųjų, pramoninių ir komercinių patalpų oro ir visų paviršių valymo ozonu paslaugas.

Naudodamiesi šia technologija žymiai pagerinsite teikiamų paslaugų kokybę ir įgausite neginčijamą konkurencinį pranašumą.

KOKIAIS ATVEJAIS REIKIA OZONIZAVIMO?

Veikimas ozonu leidžia išspręsti daugybę problemų:

 • Pašalina nemalonių kvapų priežastis.
 • Neutralizuoja pavojingus cheminius elementus.
 • Išvalo orą nuo visų esamų patogeninių mikroorganizmų ir dulkių erkučių.
 • Dezinfekuoja visus paviršius, įskaitant sunkiai pasiekiamus ir porėtus.
 • Pašalina pelėsį ir kitus grybelių tipus ir užkerta kelią jų pasikartojimui.
 • Vertimo rezultatai Sumažina statybinių dulkių kiekį.
 • Sunaikina vabzdžius ir graužikus.

Dėl plačių panaudojimo galimybių ozono oro valymo technika aktyviai naudojama statybų įmonėse ir leidžia pasiekti puikių rezultatų.

Ozonavimo nauda:

 • Garantuotas toksinių priemaišų pašalinimas. Žemos kokybės statybinių medžiagų naudojimas, ypač senuose pastatuose, prisideda prie benzeno, amoniako, formaldehido, chloroformo ir kt. junginių kaupimosi patalpos ore. Ilgalaikis tokių sąlygų poveikis yra pavojingas sveikatai, tačiau ozonavus galima greitai pašalinti šiuos nuodingus junginius iš oro.
 • Efektyvumas. Pakanka vieną kartą paveikti patalpą ozonu, kad visam laikui atsikratytumėte daugybės problemų, įskaitant pelėsio dėmes ant sienų ir lubų; nuolatinį nemalonų kvapą; alergenus, provokuojančius bronchinės astmos vystymąsi gyventojams ir kt.
 • Saugumas ir ekologiškumas. Po sąveikos su teršalais ozonas virsta deguonimi, visiškai nekenksmingu žmonėms. Patalpoje lieka malonus gaivos ir švaros kvapas.
 • Universalumas. Ozonavimas atliekamas prieš pradedant statybos ir remonto darbus senos statybos namuose, taip pat baigus remontą ar statybas, siekiant pašalinti dažų ir lako bei kitų statybinių medžiagų kvapą, išvalyti orą nuo dulkių.

Sukūrę patalpoje palankų mikroklimatą, švaros ir gaivos atmosferą, tikrai sulauksite teigiamų klientų atsiliepimų ir daugybės naujų rekomendacijų.

Dalintis:

Daugiau

ATLIEKŲ PERDIRBIMO METU ATSIRANDANČIŲ KVAPŲ PAŠALINIMAS

Bet kurią atliekų perdirbimo įmonę supa ne maloniausių kvapų aura. Pačios šiukšlės dėl joje vykstančių skilimo procesų skleidžia dvoką. Be to perdirbimo metu prisideda įvairių kitų susidarančių medžiagų (pavyzdžiui, amoniako) „aromatų“.

PRAKAITO KVAPO PAŠALINIMAS

Mes vis labiau rūpinamės savo sveikata ir kūnu, o užsiėmimai sporto ir treniruoklių salėse, taip pat apsilankymai įvairių rūšių saunose, pirtyse tampa vis populiaresni.

KVAPŲ PAŠALINIMAS PO VABZDŽIŲ NAIKINIMO

Kaip pašalinti kvapus, likusius po vabzdžių naikinimo? Paprastai vabzdžių naikinimui patalpose (kenkėjų kontrolė) naudojami aštrų ir nuolatinį cheminį kvapą turintys insekticidai. Naudojant buitinius metodus, labai sunku atsikratyti šio aštraus kvapo, kuris yra pavojingas žmonių (ypač vaikų!) sveikatai. Norėdami pašalinti šiuos sudėtingus kvapus, mes naudojame ozoną (dezodoraciją ozonu).

KLAUSKITE

Mes susisieksime su jumis ir rasime geriausią būdą problemai išspręsti

Susisiekite su mumis ir mes rasime būdą jūsų problemai išspręsti

Išsiuntus užklausą, mes susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau
lt_LTLietuvių kalba