OZONIZAVIMAS BIBLIOTEKOSE, ARCHYVUOSE, SANDĖLIUOSE

Antialerginis patalpų valymas. Dulkių išvalymas, kvapų pašalinimas bibliotekose, saugyklose, archyvuose. 

Ne paslaptis, kad dauguma infekcijų ir virusų plinta ore esančiais lašeliais, tai yra per orą, kuriuo kvėpuojame. O viešose vietose, tarp jų: ​​bibliotekose, bankuose, įvairiuose saugyklose, archyvuose ir kt., infekcijos rizika yra daug didesnė. Be virusų, egzistuoja daugybė kitų mikroorganizmų ir alergenų, kurie kaupiasi ant banknotų, žurnalų, knygų, popierinių dokumentų paviršių ir namų dulkėse.

Ozonas naikina virusus, alergenus ir namų dulkių erkutes!

Namų dulkės kelia didelę grėsmę alergiškiems žmonėms! Būtent namų dulkėse gyvena dulkių erkutės (saprofitai). Šie vabzdžiai yra labai maži - 0,1 - 0,4 milimetrų dydžio. Saprofitai negeria kraujo ir nekanda žmonėms, tačiau jų išmatose yra stiprių alergenų. Šios išskyros sveria mažiau nei 0,0002 gramų. Susimaišiusios kartu su dulkėmis jos pakyla į orą ir patenka į žmogaus odą bei kvėpavimo takus. Jei viename grame namų dulkių yra iki šimto gramų dulkių erkučių, tokia koncentracija laikoma saugia žmonėms. Jei dulkių erkučių skaičius viršija 500, tai gali išprovokuoti astmos priepuolius, o kai koncentracija didesnė nei 1000 dulkių erkučių 1 grame - tai gali sukelti alergiją žmonėms, turintiems genetinį polinkį.

Namų dulkių erkutės gali sukelti beveik visų rūšių alergijas. Pavyzdžiui alerginį rinitą, kvėpavimo takų alergiją, konjunktyvitą, atopinį dermatitą, bronchinę astmą, giliąją akariozę ir net Kvinkės edemą. Akivaizdu, kad dulkių erkučių sukeliama alergija yra ne tik nemaloni, bet ir pavojinga žmonėms. Reguliarus ozonavimas, oro valymas viešose vietose, sunaikina visus virusus, bakterijas ir alergenus (įskaitant dulkių erkutes), apsaugo nuo pelėsio sporų (grybelių) atsiradimo patalpoje, pašalina bet kokį nemalonų kvapą ir žymiai sumažina ligų riziką!

Ozonavimas - efektyviausias patalpų dezinfekavimo būdas!

Naudodami naujausią ozono oro valymo technologiją mes efektyviai išvalome ir dezinfekuojame patalpas, jūsų biblioteką, saugyklą ar archyvą. Atsikratykite pelėsio (grybelių sporų), pašalinkite bet kokį nemalonų kvapą. Ozonas, priešingai nei dezodorantai, nemaskuoja kvapo, bet jį visiškai sunaikina molekuliniu lygiu. Net stipriai įsisenėjusios dulkės, cigarečių, drėgmės, tualeto, degėsių kvapas po gaisro, dažų kvapas po remonto - ozonas susitvarkys su bet kuo!

Ozonavimas ne tik pašalins nemalonius kvapus, bet ir visiškai dezinfekuos patalpą, įskaitant visus joje esančius prietaisus ir daiktus! Įsiskverbusios į visas sunkiai pasiekiamas vietas ir užpildydamos patalpą, ozono dujos daro žalingą poveikį bet kokiems alergenams, virusams, grybelių sporoms, bakterijoms, pelėsiui, vabzdžiams ir net graužikams, žiurkėms ir pelėms!

Palyginus su kitomis dezinfekcinėmis priemonėmis, ultravioletinėmis lempomis ir cheminiais junginiais, turinčiais chloro, ozonas oro ir paviršiaus dezinfekcijos požiūriu yra daug efektyvesnis - iki 99,99%!

Kaip atsikratyti dulkių ir nemalonių kvapų bibliotekose ar archyvuose?

Tokiose didelėse patalpose kaip biblioteka ar archyvas atsikratyti nemalonaus kvapo beveik neįmanoma. Norint tvarkyti tokias dideles erdves, reikia brangios, profesionalios įrangos. Naudojant aerozolinius dezodorantus ar įvairias chemines kvapiąsias medžiagas negausite norimo rezultato, o jūsų pinigai bus švaistomi!

Tokiose patalpose negalima dezinfekuoti įprastinėmis dezinfekavimo ar valymo priemonėmis! Tai ypač pasakytina apie daiktus ir paviršius, kurių danga yra jautri chemikalams ir kurių visiškai negalima apdoroti chemiškai. Pavyzdžiui, retos knygos, brangūs paveikslai, kilimai, antikvariniai baldai. Tik ozonizavimas padės jums išspręsti šią problemą!

Mes naudojame galingus pramoninius ozonatorius, kurių veikimo metu neturite būti patalpoje! Po ozonavimo ir vėdinimo patalpų oras taps visiškai saugus, švarus ir naudingas žmonėms, gyvūnams, augalams ir produktams. Ozonavimas nepalieka jokių žymių ant baldų, sienų ir komercinės įrangos, tačiau tuo pačiu metu nesuteikia nė mažiausios galimybės išlikti nemaloniems kvapams, išgyventi ir daugintis virusams bei bakterijoms. Jei norite, kad jūsų bibliotekos ar archyvo oras visada būtų švarus ir malonus, o jūsų klientai jaustųsi patogiai ir dažniau lankytųsi pas jus, turite reguliariai atlikti patalpų ozonavimą!

Dalintis:

Daugiau

ATLIEKŲ PERDIRBIMO METU ATSIRANDANČIŲ KVAPŲ PAŠALINIMAS

Bet kurią atliekų perdirbimo įmonę supa ne maloniausių kvapų aura. Pačios šiukšlės dėl joje vykstančių skilimo procesų skleidžia dvoką. Be to perdirbimo metu prisideda įvairių kitų susidarančių medžiagų (pavyzdžiui, amoniako) „aromatų“.

PRAKAITO KVAPO PAŠALINIMAS

Mes vis labiau rūpinamės savo sveikata ir kūnu, o užsiėmimai sporto ir treniruoklių salėse, taip pat apsilankymai įvairių rūšių saunose, pirtyse tampa vis populiaresni.

KVAPŲ PAŠALINIMAS PO VABZDŽIŲ NAIKINIMO

Kaip pašalinti kvapus, likusius po vabzdžių naikinimo? Paprastai vabzdžių naikinimui patalpose (kenkėjų kontrolė) naudojami aštrų ir nuolatinį cheminį kvapą turintys insekticidai. Naudojant buitinius metodus, labai sunku atsikratyti šio aštraus kvapo, kuris yra pavojingas žmonių (ypač vaikų!) sveikatai. Norėdami pašalinti šiuos sudėtingus kvapus, mes naudojame ozoną (dezodoraciją ozonu).

KLAUSKITE

Mes susisieksime su jumis ir rasime geriausią būdą problemai išspręsti

Susisiekite su mumis ir mes rasime būdą jūsų problemai išspręsti

Išsiuntus užklausą, mes susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau
lt_LTLietuvių kalba