TRANSPORTO PRIEMONIŲ VALYMAS OZONU

Maloni, patogi kelionė yra raktas į gerą nuotaiką visai dienai.

Keletas veiksnių formuoja keleivio patirtį keliaujant asmeniniu automobiliu ar viešuoju transportu, o svarbiausi yra kvapas ir aplinkos komfortas.

Ozonavimas yra efektyviausias būdas pašalinti nuolatinius cigarečių, kelio dulkių, išmetamųjų dujų, benzino kvapus, valyti ir dezinfekuoti orą transporto priemonės salone.

TRANSPORTO PRIEMONIŲ OZONAVIMO YPATYBĖS

Mokslininkai nustatė, kad per vienerius eksploatavimo metus automobilio salone susikaupia keli milijonai skirtingų mikroorganizmų ir dulkių erkučių. Patogeninės bakterijos, virusai ir kt. gali sukelti sunkias alergines reakcijas, odos ligas ir apsinuodijimą maistu. Štai kodėl kokybiškas salono valymas yra ne užgaida, o rūpinimosi vairuotojo ir keleivių sveikata apraiška.

Daugelį metų užsiimdami patalpų ir automobilių ozonavimu, mes naudojame novatoriškas oro valymo technologijas, kad pašalintume nemalonius kvapus, visas žinomas patogeninių bakterijų ir virusų rūšis.

Palyginus su kitais valymo būdais, transporto priemonių ozonavimas turi daug privalumų:

  • Veiksminga dezinfekcija. Tai vienintelis būdas greitai ir efektyviai dezinfekuoti orą ir visus automobilio paviršius. Nemalonūs kvapai nemaskuojami, bet dingsta be pėdsakų, nes pašalinamos priežastys, dėl kurių jie atsirado.
  • Oro kondicionieriaus valymas. Naudojant oro kondicionierių, deguonies koncentracija ore mažėja, o toksinių junginių ir mikroorganizmų koncentracija padidėja. Ozonas neutralizuoja nuodingas daleles, o po to savaime virsta deguonimi.
  • Nuolatinių kvapų pašalinimas. Ozonas lengvai prasiskverbia į labiausiai nepasiekiamas keleivių salono vietas, kur kaupiasi nešvarumai, pelėsis, išprovokuodami nemalonių kvapų atsiradimą. Ozonuojant nereikia nieko ardyti ar išimti iš salono.
  • Ekonomiškumas. Pakanka vieną kartą ozonuoti saloną ir jūsų keleiviai kvėpuos švariu, grynu oru, mėgaudamiesi kiekviena kelione.
  • Efektyvumas. Kompleksinė dezinfekcija, net ir ypatingais atvejais, trunka tik keletą valandų.
  • Saugumas. Ozonas susidaro iš deguonies, o jo skilimo produktai yra nekenksmingi žmonėms. Ši technologija yra hipoalergiška.

Mes atliekame lengvųjų automobilių, keleivinių autobusų ir mikroautobusų, sunkvežimių, šaldytuvų ozonavimą ir artimai bendradarbiaujame su taksi tarnybomis.

Mūsų įmonės konsultantai atsakys į visus jūsų klausimus ir išsamiai papasakos apie valymo procese naudojamas technologijas.

Dalintis:

Daugiau

ATLIEKŲ PERDIRBIMO METU ATSIRANDANČIŲ KVAPŲ PAŠALINIMAS

Bet kurią atliekų perdirbimo įmonę supa ne maloniausių kvapų aura. Pačios šiukšlės dėl joje vykstančių skilimo procesų skleidžia dvoką. Be to perdirbimo metu prisideda įvairių kitų susidarančių medžiagų (pavyzdžiui, amoniako) „aromatų“.

PRAKAITO KVAPO PAŠALINIMAS

Mes vis labiau rūpinamės savo sveikata ir kūnu, o užsiėmimai sporto ir treniruoklių salėse, taip pat apsilankymai įvairių rūšių saunose, pirtyse tampa vis populiaresni.

KVAPŲ PAŠALINIMAS PO VABZDŽIŲ NAIKINIMO

Kaip pašalinti kvapus, likusius po vabzdžių naikinimo? Paprastai vabzdžių naikinimui patalpose (kenkėjų kontrolė) naudojami aštrų ir nuolatinį cheminį kvapą turintys insekticidai. Naudojant buitinius metodus, labai sunku atsikratyti šio aštraus kvapo, kuris yra pavojingas žmonių (ypač vaikų!) sveikatai. Norėdami pašalinti šiuos sudėtingus kvapus, mes naudojame ozoną (dezodoraciją ozonu).

KLAUSKITE

Mes susisieksime su jumis ir rasime geriausią būdą problemai išspręsti

Susisiekite su mumis ir mes rasime būdą jūsų problemai išspręsti

Išsiuntus užklausą, mes susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau
lt_LTLietuvių kalba