NEMALONIŲ KVAPŲ PAŠALINIMAS PARDUOTUVĖSE IR PREKYBOS SALĖSE

Šiuolaikinės technologijos leidžia žmogui žymiai pagerinti gyvenimo kokybę. Visų pirma, klausimas yra susijęs su sveiku kvėpavimu, kuris neįmanomas be ekologiškai švaraus oro. Tokia paslauga kaip nemalonių kvapų pašalinimas bet kurioje patalpoje, įskaitant ir parduotuves, kur ši procedūra yra ypač reikalinga dėl daugelio priežasčių, leidžia patalpose sukurti palankią ir gaivią atmosferą.

Ozonavimo ypatybės

Ozonas - bespalvės dujos, turinčios galingą baktericidinį poveikį, kokybiškai naikinančios įvairius mikroorganizmus, pelėsį užterštose patalpose, maiste ir vandenyje. Dezinfekcija, atliekama naujovišku ozonavimo metodu, pasiekia sunkiai prieinamas vietas, skirtingai nei kitos priemonės. Ozonas gali sunaikinti kenksmingas medžiagas ore ir įvairius mikroorganizmus molekuliniu lygiu. Aktualu jį naudoti patalpoje, kurioje yra darbinis oro kondicionierius arba šildytuvas. Dėl oro kondicionieriuose esančios drėgmės bakterijos dauginasi stipriau, todėl įranga dažnai tampa kenksmingų mikroorganizmų dauginimosi šaltiniu. Užterštoje parduotuvės patalpoje žmogus gali jaustis pavargęs, ima skaudėti galvą, pasireiškia peršalimo simptomai. Ozonas turi daug privalumų, tarp kurių yra:

• visų žinomų mikroorganizmų (virusų, bakterijų, grybelių, dumblių ir kitų) sunaikinimas;

• nėra mikrobų, atsparių ozono poveikiui, o tai leidžia juos pašalinti amžiams;

• medžiaga veikia pakankamai greitai, esant bet kokiam jos naudojimo tikslui;

• ozonas sugeba visam laikui pašalinti nemalonius kvapus, skonius;

• ozonavimas nesuteikia papildomų kvapų, skonio pojūčių;

• ozonavimas nepakeičia rūgštinės vandens sudėties, nepanaikina jame esančių naudingų elementų;

• parduotuvėse ozonavimas yra naudingas ne tik patalpoms valyti nuo pašalinių kvapų, bet gali būti atliekamas ir šaldytuvuose, šaldikliuose, rūsiuose, kur sandėliuojami produktai, nes tai žymiai prailgina jų galiojimo laiką;

• ozono likučiai vėl virsta deguonimi, tokiu būdu kambaryje padaugėja gryno oro;

• ozonas gaminamas iš oro ozonavimo vietoje, todėl jo nereikia gabenti, sandėliuoti;

• ozonas pašalina įvairius mikroorganizmus kelis tūkstančius kartų greičiau nei kitos priemonės;

• ozonavimui naudojama aukštos kokybės galinga pramoninė įranga, leidžianti per kelias minutes išspręsti visas problemas.

Ozonas yra stiprus oksidatorius, dezinfekuojantis patalpą ir joje esančius daiktus bei produktus, sunaikindamas žmogaus sveikatai pavojingas bakterijas, virusus, kitus mikroorganizmus.

Naudojant ozonatorių, oksiduojasi organiniai, neorganiniai junginiai, kurie vėliau įgyja žmonėms saugią būseną, taip pat pašalinami įvairūs nemalonūs kvapai ir skoniai.

Kodėl parduotuvė gali bankrutuoti?

Analitikos centras atidžiai išnagrinėjo kai kurių vidaus parduotuvių bankroto klausimus. Ekspertai atliko potencialių pirkėjų apklausas ir nustatė pagrindinę jų išėjimo iš parduotuvės priežastį. Kas motyvuoja respondentus pirkti ir kokia priežastis verčia atsisakyti pirkti produktą? Iki šimto procentų pirkėjų vienbalsiai atsakė, kad nemalonūs aromatai ir kvapai parduotuvėse juos gąsdina. Tai yra pagrindinis gedimo ar produktų senėjimo, jų prastos kokybės ženklas. Daugelis žmonių tokias įstaigas vadina dvokiančiomis ir palieka amžiams, pasirinkdami alternatyvias maisto prekių parduotuvių vietas. Taip pat pramoninių prekių, drabužių ir avalynės parduotuvėse gali būti nemalonių kvapų, įsigeriančių į gaminius. Pirkėjas taip pat neužsibūna tokiose parduotuvėse, jo nevilioja akcijos, aktyvi reklama. Tačiau parduotuvių savininkai turi puikią išeitį, kaip atsikratyti kvapų problemų amžiams.

Ozonavimo paslaugos ir privalumai mūsų įmonėje

Mūsų įmonėje galite užsisakyti kvapo pašalinimo paslaugą savo parduotuvėje jau šiandien ir išspręsti šią problemą visiems laikams. Naudojant mūsų įrangą žymiai pagerės produktų kokybė, pailgės jų galiojimo laikas, patalpa bus išvalyta nuo įvairių mikroorganizmų ir pelėsio. Mūsų pramoniniai ozonatoriai sugeba prasiskverbti į labiausiai nepasiekiamas vietas ir sunaikinti patogeninę mikroflorą. Augalinės kilmės produktuose jie gali būti naudojami nitratams, cheminiams nuodams pašalinti, o gyvūninės kilmės produktuose hormonų sunaikinimui. Naudojamas ozonas leidžia pašalinti įvairias toksines medžiagas, chlorą. Po ozonavimo oras pastebimai pagerėja, maistas pasižymi aukštomis skonio savybėmis. Naujausios technologijos, naudojant galingus prietaisus, leidžia per trumpą laiką (nuo 30 iki 60 minučių) veiksmingai pašalinti nemalonius kvapus bet kurioje parduotuvėje, sandėlyje, rūsyje ir kitose namų apyvokos patalpose. Ozonavimas neužmaskuoja, tačiau visiškai pašalina kvapus iš jų atsiradimo šaltinių, o to neįmanoma pasiekti naudojant įvairias chemines medžiagas. Ekspertai rekomenduoja parduotuvių veikimą ozonu, siekiant ir kitų naudingų savybių, tokių kaip:

• virusinių infekcijų, kurios plinta oro lašeliniu būdu, prevencijai;

• bakterijų, virusų sunaikinimui;

• oro valymui ir palankios atmosferos parduotuvės patalpose kūrimui.

Profilaktines procedūras patartina atlikti bent kartą per metus, tačiau tose vietose, kuriose judėjimas intensyvus, pavyzdžiui, prekybos centruose, prekybos salėse, patalpas ozonuoti galima daug dažniau, ypač ne sezono metu (pavasarį-rudenį).

Pagrindiniai ozonavimo privalumai:

• Pašalinamos kenksmingos vaistinės medžiagos ir chemikalai, veikiant produktus parduotuvėje, jų nepašalinus iš prekystalių, vitrinų, šaldymo kamerų;

• Veikimas ozonu pašalina visus kvapus, nepalikdamas jokių jų pėdsakų;

• Įvairių patalpų dezinfekcijos atlikimas;

• Įperkama kvapų pašalinimo paslaugos kaina džiugina mūsų klientus.

Dirbame visą parą, o tai leidžia greitai įvykdyti užsakymus ir atlikti patalpų veikimą ozonu. Bet pirmiausia turėtumėte tam pasiruošti, t.y., nuvalyti dulkes, atlikti drėgną valymą ir palikti parduotuvės patalpas visiems ozonatoriaus veikimo metu. Baigus ozonavimo procedūrą, būtina gerai išvėdinti patalpas.

Mūsų įmonės teikiamų ozonavimo paslaugų vidutinė kaina prieinama visiems, neatsižvelgiant į jų pajamas. Taupyti savo klientų komforto ir sveikatos sąskaita neverta. Sveikata??? Būtent! Ozonavimas ne tik pašalins nemalonius kvapus, bet ir visiškai dezinfekuos visą patalpą! Įsiskverbęs į visas sunkiai pasiekiamas vietas, užpildydamas visą patalpą, jis pasižymi žalingu poveikiu virusams, bakterijoms, grybų sporoms, vabzdžiams ir net graužikams. Po veikimo ozonu produktai laikosi 2-3 kartus ilgiau, išlaikydami naudingas savybes, šviežumą ir vitaminus!

Palyginus su kitomis priemonėmis (ultravioletinėmis lempomis ir cheminiais junginiais, kuriuose yra chloro), ozonas pasižymi daug didesniu oro ir paviršių dezinfekcijos efektyvumu - iki 99,99%!

Užsisakykite parduotuvės ozonavimo paslaugą jau dabar!

Nežinote, kaip atsikratyti blogų kvapų parduotuvėje? Susisiekite su profesionalais! Galite užsisakyti kambario ozonavimo paslaugą mūsų svetainėje arba skambinti telefonu. Pasitelkę naujausias ozonavimo technologijas, efektyviai pašalinsime nemalonius kvapus jūsų parduotuvėje. Vos per 30-60 minučių atsikratysime bet kokios kilmės nemalonių kvapų! Skirtingai nuo dezodorantų, ozonavimas neužmaskuoja nemalonaus kvapo, tačiau jį visiškai sunaikina molekuliniu lygiu. Stipriai įsisenėjęs sugedusio maisto, drėgmės, degėsių kvapas po gaisro, remonto darbų, gyvūnų ar puvimo kvapas - mes galime susitvarkyti su bet kuriuo iš jų!

Galite patys bandyti atsikratyti nemalonių kvapų parduotuvėje... Šiuo metu yra didelis pasirinkimas aerozolinių dezodorantų ir cheminių kvapiklių. Bet jų poveikis bus trumpalaikis, o jūsų pinigai bus švaistomi veltui.

Tik profesionalus parduotuvės valymas (dezinfekavimas) naudojant labai koncentruotą ozoną, garantuoja visišką nemalonių kvapų panaikinimą visiems laikams!

Mes naudojame galingus pramoninius ozonatorius, kurių veikimo metu draudžiama būti patalpoje! Po ozonavimo ir vėdinimo patalpos oras taps visiškai saugus, švarus ir naudingas žmonėms, gyvūnams, augalams ir produktams. Ozonavimas nepalieka jokių žymių ant baldų, sienų ir komercinės įrangos, nepalieka nė mažiausios galimybės išlikti nemaloniems kvapams, išgyventi ir daugintis virusams ir bakterijoms. Jei norite, kad jūsų parduotuvėje oras būtų visada švarus ir malonus, o klientai jaustųsi komfortiškai ir dažniau lankytųsi - susisiekite su mumis ...

Dalintis:

Daugiau

ATLIEKŲ PERDIRBIMO METU ATSIRANDANČIŲ KVAPŲ PAŠALINIMAS

Bet kurią atliekų perdirbimo įmonę supa ne maloniausių kvapų aura. Pačios šiukšlės dėl joje vykstančių skilimo procesų skleidžia dvoką. Be to perdirbimo metu prisideda įvairių kitų susidarančių medžiagų (pavyzdžiui, amoniako) „aromatų“.

PRAKAITO KVAPO PAŠALINIMAS

Mes vis labiau rūpinamės savo sveikata ir kūnu, o užsiėmimai sporto ir treniruoklių salėse, taip pat apsilankymai įvairių rūšių saunose, pirtyse tampa vis populiaresni.

KVAPŲ PAŠALINIMAS PO VABZDŽIŲ NAIKINIMO

Kaip pašalinti kvapus, likusius po vabzdžių naikinimo? Paprastai vabzdžių naikinimui patalpose (kenkėjų kontrolė) naudojami aštrų ir nuolatinį cheminį kvapą turintys insekticidai. Naudojant buitinius metodus, labai sunku atsikratyti šio aštraus kvapo, kuris yra pavojingas žmonių (ypač vaikų!) sveikatai. Norėdami pašalinti šiuos sudėtingus kvapus, mes naudojame ozoną (dezodoraciją ozonu).

KLAUSKITE

Mes susisieksime su jumis ir rasime geriausią būdą problemai išspręsti

Susisiekite su mumis ir mes rasime būdą jūsų problemai išspręsti

Išsiuntus užklausą, mes susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau
lt_LTLietuvių kalba