NEMALONIŲ KVAPŲ PAŠALINIMAS BIURE

Kaip žinia, žmogus didžiąją savo gyvenimo dalį praleidžia darbe. Ir jei darbo veikla yra susijusi su nuolatiniu buvimu administraciniuose pastatuose ir biuruose, tai nemalonaus kvapo atsiradimo patalpose klausimas tampa daugiau nei aktualiu. Biuras laikomas įmonės, į kurią kreipiasi klientai, partneriai, produktų ir paslaugų vartotojai, veidu. Kvapas biurui yra kritinis veiksnys. Jei darbuotojai yra patalpoje, kurioje oras sunkus, užterštas, tai gali turėti įtakos visai įmonės veiklai, įskaitant partnerių ir lankytojų požiūrį į ją. Jei susidūrėte su nuolatiniu nemaloniu kvapu, geriausias sprendimas jam pašalinti bus patalpos ozonavimas. Žinoma, daugelis savininkų mano, kad problemą galima išspręsti tik atliekant kapitalinį remontą, pakeičiant visas apdailos medžiagas, tokias kaip tapetai, grindų dangos, grindjuostės. Tačiau daugeliu atvejų pirmenybė teikiama ozonavimui.

Ozonavimo nauda

Ozonas yra dujinė medžiaga, susidedanti iš trijų deguonies atomų. Ozono kvapą aplinkoje galima jausti po perkūnijos, lietaus, nuo kurio dar niekas neapsinuodijo. Todėl medžiagos saugumas ar pavojingumas priklauso nuo jos koncentracijos lygio. Dėl ozono nestabilumo jis per kelias minutes gali virsti įprastu toksinių medžiagų neturinčiu deguonimi. Šios savybės leidžia ozoną naudoti daugelyje žmogaus veiklos sričių ir kasdieniame gyvenime. Visų pirma, ozonas yra naudingas vandeniui, maistui, chemikalams, patalpoms, daiktams valyti. Ozonavimas yra gryninimo, dezinfekavimo, prisotinimo deguonimi procesas. Pavyzdžiui, medicinoje ozonas dažnai naudojamas patalpų orui gryninti, pacientų kraujui dezinfekuoti, o kosmetologijoje ozonas naudojamas atjauninančioms procedūroms. Ozonavimo metodas yra valymo technologija, pagrįsta stipraus oksidatoriaus - ozono dujų - naudojimu. Naudodami ozoną galite:

  • sunaikinti įvairius planetoje esančius kvapus;
  • ozono veikimo greitis yra didelis, kelis tūkstančius kartų viršijantis tokius cheminius elementus kaip chloras;
  • nėra mikroorganizmų, kurie būtų atsparūs jo veikimui;
  • ozonas gali virsti įprastu deguonimi be jokių toksinių reakcijų;
  • ozono poveikis vandeniui neturi įtakos jo rūgštingumo lygiui ir struktūrinėms savybėms;
  • Veikiant ozonu produktus, įvairias medžiagas, orą neatsiranda papildomų kvapų, skonio pojūčių. Produktai po veikimo ozonu išsilaiko daug ilgiau.

Jei ilgą laiką negalite patogiai dirbti savo darbovietėje arba jūsų darbuotojai jau seniai kenčia nuo įsisenėjusių nemalonių kvapų, siūlome skubiai susisiekti su mumis. Mes greitai išvalysime tvankų, priplėkusį, drėgną jūsų patalpų orą. Iš tiesų, priešingu atveju jūsų darbuotojus ir jus ilgainiui gali kamuoti dažni galvos skausmai, negalavimai, nuovargis, noras greičiau išeiti iš darbo, o dar blogiau - alergijos pasireiškimas. Iškilus problemai - dezinfekavimas ozonu greitai pašalins problemą ir galėsite mėgausis komfortiška atmosfera.

Naujausios technologijos ir aukštos klasės, galinga pramoninė įranga padės efektyviai pašalinti nemalonius kvapus biuruose, pastatuose, taip pat gamybos salėse, sandėliuose, rūsiuose. Skirtingai nuo įvairių dezodorantų, ozono dujos visiškai pašalina kvapo šaltinius, o ne juos užmaskuoja. Kvapai, kenksmingi mikroorganizmai, ore esantys virusai sunaikinami molekuliniu lygiu. Mes panaikiname bet kokius kvapus patalpose, įskaitant įsisenėjusius cigarečių dūmus, drėgmę, tualeto kvapus, drėgmę ir kitus. Procedūra visiškai dezinfekuoja patalpų orą, o tai leidžia darbuotojams dirbti ilgiau ir produktyviau, negresia užsikrėsti virusinėmis ligomis. Pagrindiniai ozono veikimo privalumai yra tokie:

  • nesusidaro kenksmingų cheminių junginių, praėjus valandai po procedūros galite grįžti prie darbo;
  • ozonas nepalieka nemalonių kvapų, skonio, spalvos;
  • patalpos dezinfekuojamos visiškai išnaikinant bakterijas, virusus, pelėsį ar kitas kenksmingas medžiagas.

Mūsų įmonės siūloma ozonavimo paslauga

Pirmą kartą susisiekdami su mumis, klientai užduoda daugybę klausimų: jiems rūpi kaina, veikimo ozonu laikas, po kiek laiko mes išvykstame ir koks procedūros rezultatas.

Mūsų teikiama paslauga, skirta pašalinti nemalonius kvapus biure, leidžia ilgai mėgautis komfortu ir švara. Patartina ozonavimą atlikti periodiškai, tačiau geriausias metas tam ne sezono laikotarpis, o pavasaris, ruduo. Šiems sezonams būdingi infekcinių ligų epidemijos protrūkiai, todėl norint geriau apsaugoti save ir kitus, patartina laiku atlikti dezinfekciją. Biurų valymo ir dezinfekavimo ozonu paslaugos kaina prieinama klientams, turintiems bet kokį biudžetą. Mes atliekame greitą valymą naudodami galingą įrangą. Ozonas gaminamas iš oro, todėl jo nereikia gabenti ar saugoti. Mūsų įmonės pranašumas yra darbas visą parą, leidžiantis užsisakyti paslaugą bet kuriuo paros metu. Mes jūsų prašymu ateiname į objektą kuo greičiau, jums patogiu laiku. Daugelis žmonių mano, kad ozonavimas yra brangi paslauga, palyginti su didžiule patalpų procedūrų įvairove, kurią galima įsigyti buitinės chemijos parduotuvėse. Tačiau grįžkime prie to, kad dezodorantai ir chemikalai kvapus pašalina tik trumpam laikui, o ozonavimas pašalina kvapą visiškai, kartu su jo atsiradimo priežastimi. Tik profesionalus veikimas ozonu, reikalaujantis tam tikrų specialistų žinių ir patirties, gali garantuoti nemalonių kvapų pašalinimą jūsų biure amžiams. Mūsų įmonėje dirba tikri profesionalai, kurie ilgam laikui užtikrins palankų patalpų klimatą ir įkvėps norą lengvai susidoroti su darbo užduotimis biure. 

Dalintis:

Daugiau

ATLIEKŲ PERDIRBIMO METU ATSIRANDANČIŲ KVAPŲ PAŠALINIMAS

Bet kurią atliekų perdirbimo įmonę supa ne maloniausių kvapų aura. Pačios šiukšlės dėl joje vykstančių skilimo procesų skleidžia dvoką. Be to perdirbimo metu prisideda įvairių kitų susidarančių medžiagų (pavyzdžiui, amoniako) „aromatų“.

PRAKAITO KVAPO PAŠALINIMAS

Mes vis labiau rūpinamės savo sveikata ir kūnu, o užsiėmimai sporto ir treniruoklių salėse, taip pat apsilankymai įvairių rūšių saunose, pirtyse tampa vis populiaresni.

KVAPŲ PAŠALINIMAS PO VABZDŽIŲ NAIKINIMO

Kaip pašalinti kvapus, likusius po vabzdžių naikinimo? Paprastai vabzdžių naikinimui patalpose (kenkėjų kontrolė) naudojami aštrų ir nuolatinį cheminį kvapą turintys insekticidai. Naudojant buitinius metodus, labai sunku atsikratyti šio aštraus kvapo, kuris yra pavojingas žmonių (ypač vaikų!) sveikatai. Norėdami pašalinti šiuos sudėtingus kvapus, mes naudojame ozoną (dezodoraciją ozonu).

KLAUSKITE

Mes susisieksime su jumis ir rasime geriausią būdą problemai išspręsti

Susisiekite su mumis ir mes rasime būdą jūsų problemai išspręsti

Išsiuntus užklausą, mes susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau
lt_LTLietuvių kalba