NEMALONIŲ KVAPŲ PAŠALINIMAS KIRPYKLOSE IR GROŽIO SALONUOSE

Naujausios technologijos ir naujoviška įranga leidžia per trumpiausią laiką išvalyti patalpas nuo nemalonių kvapų bei atlikti visišką dezinfekciją. Siūlome paslaugą nemalonių kvapų pašalinimui kirpyklose ir grožio salonuose - ozonavimą, naudojant galingus pramoninius ozonatorius.

Kvapų savybės grožio salonuose ir kirpyklose

Grožio salonuose ir kirpyklose lankosi įvairūs žmonės. Rūpinimasis savimi, plaukų kirpimas, rankų ir kojų estetika yra neatsiejama kiekvieno save gerbiančio žmogaus gyvenimo būdo dalis. Bet sunku lankytis vietose, kur tvyro aplaidumas, sunkus ir nemalonus kvapas. Iš esmės tokios padėties neturėtų būti dėl ​​sanitarinių normų ir taisyklių, nustatytų sanitarinės ir higienos tarnybos, laikymosi. Taip pat patys savininkai ir dirbantis personalas turėtų suprasti kliento komforto užtikrinimo svarbą savo salonuose. Geras mikroklimatas pritraukia daugiau lankytojų bet kuriuo metų laiku - tiek karštomis dienomis, tiek esant žiemos šalčiais. Oro kokybė prisideda prie lankytojų malonaus laiko praleidimo ir prie pačių darbuotojų noro ir atsidavimo darbui esant komfortiškoms sąlygoms. Tačiau kirpyklose dažnai galite įkvėpti įvairių kenksmingų ore esančių chemikalų, tokių kaip amoniakas, acetonas, glikolio rūgštis, plaukų dažų kvapai, nagų lakas, taip pat kosmetikos prietaisų, priemonių išmetamų medžiagų ir kt. Todėl labai svarbu reguliariai valyti orą nuo įvairių kenksmingų priemaišų. Geriausias pažangių technologijų sprendimas be drėgno valymo ir vėdinimo šiandien yra patalpų ozonavimo paslauga. Per trumpą laiką efektyviai pašaliname įvairius kirpykloje tvyrančius kvapus.

Ozonavimo nauda

Ozonavimas yra vienas iš novatoriškiausių įvairių patalpų, produktų, vandens, daugybės objektų ir medžiagų valymo būdų. Šiais laikais daugelis žmonių jau išbandė ozono teikiamus privalumus. Procedūra yra minimali laiko atžvilgiu, tačiau garantuojami kokybiški rezultatai po jos atlikimo. Ozonas pasižymi galingu dezinfekuojančiu poveikiu ir kelis tūkstančius kartų viršija tokios medžiagos kaip chloras veiksmingumą. Patalpų ozonavimas leidžia atsikratyti ne tik nemalonių, kenksmingų kvapų, bet ir pašalinti virusus, kenksmingus mikroorganizmus. Veikiami ozono, virusai dalijasi ir skyla, bakterijos žūva. Procedūra taip pat leidžia efektyviai atsikratyti pelėsio beveik visiems laikams, nes ozonas slopina jo augimą. Bet kokių patalpų oras gali būti ozonuojamas įvairiais tikslais, o ozonatoriai taip pat naudojami drabužiams, batams, patalynės kvapams pašalinti, degėsių kvapui po gaisro, kvapams po remonto darbų, vandeniui, maistui valyti bei dezinfekcijai. Valymo ozonu dėka galima pašalinti įvairios kilmės sporas, virusus, bakterijas, grybelius. Kenksmingus mikroorganizmus ozonas sunaikina neįtikėtinai greitai. Valymo metu nesusidaro toksiškų šalutinių produktų, patalpų oras yra prisotinamas deguonies, o baigus procedūrą nelieka jokių ozono pėdsakų. Valymas ir dezinfekavimas trunka ne ilgiau kaip valandą.

Palankus ozonavimo paslaugos pasiūlymas

Savo klientams mes siūlome atlikti darbus kuo greičiau ir už prieinamą kainą, tai mus išskiria iš kitų įmonių. Pasitelkiant naujoviškus metodus galima ilgam ar net visiems laikams pamiršti nemalonių kvapų problemas patalpose. Daugelį klientų dažnai domina klausimas, kodėl ozonavimas laikomas vienu geriausių oro valymo būdų. Ozonas yra dujos, susidarančios iš oro. Dujų gamybos procesas atliekamas naudojant specialų prietaisą - ozonatorių.

Mes dirbame su galinga, aukštos kokybės pramonine įranga. Jų pagalba susidaranti medžiaga - ozonas - sugeba idealiai išvalyti orą, sunaikindamas visus teršalus ir komponentus, dėl savo stiprių oksidacinių savybių ir didelio aktyvumo. Patalpų veikimo metu ozonas sąveikauja su cheminiais mikroelementais, medžiagomis ir po to virsta deguonimi. Todėl ozonavimo pagrindinis pranašumas yra jo ekologiškumas, palyginti su kitais dezinfekavimo ir nemalonių kvapų pašalinimo metodais. Ozonavimas visiškai pašalina ne tik kvapus, bet ir jų priežastį. Tuo jis skiriasi nuo įprastų chemikalų, dezodorantų, kurie sugeba tik užmaskuoti kvapus iki kito jų atsiradimo.

Ozonavimas sunaikina kvapų priežastis molekuliniu lygmeniu, todėl mes galime lengvai pašalinti įsisenėjusius parfumerijos aromatus iš priemonių plaukams, be to patalpoje neliks puvėsių ir drėgmės kvapų. Ozonavimo paslauga prieinama klientams su bet kokiu biudžetu. Kodėl naudinga ir patogu susisiekti su mumis? Mūsų specialistai kuo greičiau išvyksta valyti kirpyklą ar grožio saloną. Dirbame 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, taip pat yra mūsų pranašumas. Mūsų kainos jus džiugins, o teikiamos paslaugos bus aukštos kokybės. Taupymas klientų komforto sąskaita veda prie pražūtingų rezultatų, todėl ozonavimas yra geriausias sprendimas. Kiekvienam salono ar kirpyklos savininkui klientų sveikata yra vienas iš lemiamų veiksnių paslaugų teikimo procese. Ozonavimas ne tik padeda pašalinti nemalonius kvapus, bet ir aktyviai naikina kenksmingas bakterijas ore. Ozonavimas yra paslauga, kuri jau po vienos procedūros išsprendžia daugybę problemų. Dėl to jūs gaunate gryną, švarų orą, palankią, patogią atmosferą, o klientai patalpoje tikrai nepasigaus infekcinių ligų ir virusų. Dezinfekcija atliekama visoje patalpoje, ozonu užpildant visas sunkiai pasiekiamas vietas, kur negalima atlikti kokybiško valymo. Procedūros metu turėtumėte laikytis pagrindinių taisyklių, tokių kaip:

  • atlikti drėgną patalpos valymą, nuvalyti darbo vietas, daiktus nuo dulkių ir purvo;
  • palikti patalpą ozonavimo procedūros metu;
  • po procedūros gerai išvėdinti patalpą.

Mūsų konsultantai atsakys į visus jūsų klausimus apie nemalonių kvapų pašalinimo paslaugą. Užsisakykite kirpyklų ozonavimo paslaugą jau šiandien ir mėgaukitės ilgalaike patalpų gaiva.

Dalintis:

Daugiau

ATLIEKŲ PERDIRBIMO METU ATSIRANDANČIŲ KVAPŲ PAŠALINIMAS

Bet kurią atliekų perdirbimo įmonę supa ne maloniausių kvapų aura. Pačios šiukšlės dėl joje vykstančių skilimo procesų skleidžia dvoką. Be to perdirbimo metu prisideda įvairių kitų susidarančių medžiagų (pavyzdžiui, amoniako) „aromatų“.

PRAKAITO KVAPO PAŠALINIMAS

Mes vis labiau rūpinamės savo sveikata ir kūnu, o užsiėmimai sporto ir treniruoklių salėse, taip pat apsilankymai įvairių rūšių saunose, pirtyse tampa vis populiaresni.

KVAPŲ PAŠALINIMAS PO VABZDŽIŲ NAIKINIMO

Kaip pašalinti kvapus, likusius po vabzdžių naikinimo? Paprastai vabzdžių naikinimui patalpose (kenkėjų kontrolė) naudojami aštrų ir nuolatinį cheminį kvapą turintys insekticidai. Naudojant buitinius metodus, labai sunku atsikratyti šio aštraus kvapo, kuris yra pavojingas žmonių (ypač vaikų!) sveikatai. Norėdami pašalinti šiuos sudėtingus kvapus, mes naudojame ozoną (dezodoraciją ozonu).

KLAUSKITE

Mes susisieksime su jumis ir rasime geriausią būdą problemai išspręsti

Susisiekite su mumis ir mes rasime būdą jūsų problemai išspręsti

Išsiuntus užklausą, mes susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau
lt_LTLietuvių kalba