NEMALONIŲ AVALYNĖS KVAPŲ PAŠALINIMAS

Batai yra nuolatinis palydovas mūsų gyvenime. Ir namuose, ir darbe, ir atostogaujant - mūsų mylima avalynė visur su mumis. Daugelis žmonių nešioja batus visą dieną, kas, be abejo, negali paveikti jų išorinę ir vidinę išvaizdą, ir niekas nepašalins nemalonaus batų kvapo.

ATSIKRATYTI PRAKAITO KVAPO AVALYNĖJE ĮMANOMA

Tai galima padaryti dezinfekuojant batus. Tačiau plauti aukštos klasės ir brangius batus iš vidaus būtų problematiška, vargu ar įmanoma tai padaryti nepakenkiant jų kokybei. Po plovimo vandeniu batus galima išmesti į šiukšliadėžę.

Bandymas nemalonius kvapus paslėpti kvepalais ir gaivikliais taip pat mažai naudingas. Įvairios cheminės medžiagos tik gadina avalynę. Tačiau yra puikus būdas padaryti avalynę gražia, atsikratyti nemalonių kvapų, bakterijų, grybelių ir taip prailginti jos tarnavimo laiką. Tai yra valymas gamtinėmis dujomis - ozonu.

Šios paprastos ir veiksmingos procedūros ypatumas yra toks. Ozonas veikia kaip stiprus oksidatorius - radikaliai veikia mikroorganizmus ir virusus. Šių kenksmingų mikroorganizmų sunaikinimo mechanizmas yra pagrįstas bakterijų membranos sunaikinimu. Ozonas reaguoja su fosfolipidais ir baltymais, kurie sudaro bakterijų membranos pagrindą, formuodamas trapius, nestabilius, lengvai suardomus junginius - peroksidus (kompleksines medžiagas, kuriose deguonies atomai jungiasi vienas su kitu). Peroksidai, savo ruožtu, paveikti ozono, suleisto į batus, ima irti, dėl to pažeidžiamas kenksmingų mikroorganizmų apvalkalo vientisumas. Per šias „spragas“ unikalios dujos patenka į bakterijos ląstelę ir oksiduoja citoplazmą - jos vidinę aplinką, dėl kurios bakterija žūva. Todėl ozonatoriai yra pranašesni už batų džiovintuvus.

BŪTENT OZONAS PADEDA VEIKSMINGAI PAŠALINTI KVAPUS IŠ BATŲ.

Šio valymo būdo išskirtinumas yra toks, kad naudojant dujas, jos greitai prasiskverbia į sunkiai pasiekiamas batų vietas. Tuo pačiu metu ozono nelieka batų audiniuose, jis nesukuria papildomų kvapų, yra visiškai saugus žmonėms, nes naudojamas mažomis koncentracijomis, todėl batai tampa nepriekaištingi.

Priežastys kodėl ozonas efektyviai padeda panaikinti ir pašalinti nemalonius batų kvapus:

  • ozonas naikina bakterijas ir tai daro akimirksniu
  • ozonas pučiamas į visas vidines ertmes, kurių ultravioletiniai spinduliai gali nepasiekti
  • ozonas oksiduodamas medžiagas pašalina prakaito kvapą batuose
  • ozonas naikina pelėsį batuose

OZONAS PAŠALINA GRYBELIUS IŠ AVALYNĖS

Toks batų dezinfekavimas yra tiesiog būtinas gydant nagų ir pėdų grybelines ligas ir, žinoma, yra aktualus jų prevencijai.

Neabejotinas privalumas yra tas, kad veikimas ozonu yra paprastas ir greitas, jam nereikia jokių papildomų prietaisų ultravioletinių lempų pavidalu, nereikia jokių varginančių procedūrų, reikalaujančių pilti abejotinus miltelius į batus.

Dalintis:

Daugiau

ATLIEKŲ PERDIRBIMO METU ATSIRANDANČIŲ KVAPŲ PAŠALINIMAS

Bet kurią atliekų perdirbimo įmonę supa ne maloniausių kvapų aura. Pačios šiukšlės dėl joje vykstančių skilimo procesų skleidžia dvoką. Be to perdirbimo metu prisideda įvairių kitų susidarančių medžiagų (pavyzdžiui, amoniako) „aromatų“.

PRAKAITO KVAPO PAŠALINIMAS

Mes vis labiau rūpinamės savo sveikata ir kūnu, o užsiėmimai sporto ir treniruoklių salėse, taip pat apsilankymai įvairių rūšių saunose, pirtyse tampa vis populiaresni.

KVAPŲ PAŠALINIMAS PO VABZDŽIŲ NAIKINIMO

Kaip pašalinti kvapus, likusius po vabzdžių naikinimo? Paprastai vabzdžių naikinimui patalpose (kenkėjų kontrolė) naudojami aštrų ir nuolatinį cheminį kvapą turintys insekticidai. Naudojant buitinius metodus, labai sunku atsikratyti šio aštraus kvapo, kuris yra pavojingas žmonių (ypač vaikų!) sveikatai. Norėdami pašalinti šiuos sudėtingus kvapus, mes naudojame ozoną (dezodoraciją ozonu).

KLAUSKITE

Mes susisieksime su jumis ir rasime geriausią būdą problemai išspręsti

Susisiekite su mumis ir mes rasime būdą jūsų problemai išspręsti

Išsiuntus užklausą, mes susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau
lt_LTLietuvių kalba