KANALIZACIJOS KVAPO PAŠALINIMAS

Kanalizacijos sistema yra kiekvienuose namuose. Ji atlieka sanitarinę funkciją ir apsaugo nuo nemalonių kvapų plitimo. Tačiau sutrikus šios sistemos veiklai, atsiranda kvapas, žalingas sveikatai ir nuodijantis namų savininkų gyvenimą.

Kvapas gali atsirasti dėl neteisingo kanalizacijos projekto ar netinkamo veikimo. Kvapas atsiranda dėl nepakankamo sistemos elementų jungčių sandarinimo, netinkamo vamzdžių pasvirimo kampo, traukos nebuvimo ir daugybės kitų priežasčių. Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti aptikus nemalonų kvapą, yra kuo greičiau išsiaiškinti kvapo priežastį ir jį pašalinti. Tai galite padaryti patys arba su specialistų pagalba.

Po sistemos trikčių pašalinimo kvapas dar kurį laiką išlieka patalpoje. Kanalizacijos kvapas yra gana pavojingas. Jį daugiausia sudaro sieros vandenilis, kurį išskiria nuotekose esančios atliekos. Be sieros vandenilio, dar yra amoniako dujų ir jo junginių: metano, azoto ir kitų toksiškų junginių. Visos šios medžiagos gali pakenkti gyvam organizmui. Todėl reikia pašalinti likusį nuotekų kvapą.

Ozonas yra cheminis elementas, pasižymintis stipriomis oksidacinėmis savybėmis. Jis susideda iš trijų deguonies atomų. Atsiskirdami atomai aktyviai sąveikauja su kitomis medžiagomis, jas oksiduoja. Taigi deguonies ozonatorius efektyviai neutralizuoja kvapus, suskaidydamas ore esančias medžiagas į paprastus komponentus. Mažomis koncentracijomis ozonas yra visiškai saugus sveikatai, greitai suyra lauke. Kadangi tai dujos, jos prasiskverbia į visus sunkiai pasiekiamus kampus, nepažeidžia baldų ir drabužių.

Ozono generatorius ne tik pašalins visus nemalonius kvapus, bet ir dezinfekuos patalpas. Jis neutralizuoja visas ore esančias bakterijas ir virusus, mikroorganizmus ir grybelius. Oras taps švarus ir gaivus. Ozonatorių naudoti labai paprasta, jo aprašymas yra lengvai suprantamas. Veikimo laikas priklauso nuo patalpos dydžio, vidutiniškai nuo 30 iki 60 minučių. Medžiagų, kurios yra nemalonaus kvapo šaltinis, pašalinimo efektyvumas - 99%.

Dalintis:

Daugiau

ATLIEKŲ PERDIRBIMO METU ATSIRANDANČIŲ KVAPŲ PAŠALINIMAS

Bet kurią atliekų perdirbimo įmonę supa ne maloniausių kvapų aura. Pačios šiukšlės dėl joje vykstančių skilimo procesų skleidžia dvoką. Be to perdirbimo metu prisideda įvairių kitų susidarančių medžiagų (pavyzdžiui, amoniako) „aromatų“.

PRAKAITO KVAPO PAŠALINIMAS

Mes vis labiau rūpinamės savo sveikata ir kūnu, o užsiėmimai sporto ir treniruoklių salėse, taip pat apsilankymai įvairių rūšių saunose, pirtyse tampa vis populiaresni.

KVAPŲ PAŠALINIMAS PO VABZDŽIŲ NAIKINIMO

Kaip pašalinti kvapus, likusius po vabzdžių naikinimo? Paprastai vabzdžių naikinimui patalpose (kenkėjų kontrolė) naudojami aštrų ir nuolatinį cheminį kvapą turintys insekticidai. Naudojant buitinius metodus, labai sunku atsikratyti šio aštraus kvapo, kuris yra pavojingas žmonių (ypač vaikų!) sveikatai. Norėdami pašalinti šiuos sudėtingus kvapus, mes naudojame ozoną (dezodoraciją ozonu).

KLAUSKITE

Mes susisieksime su jumis ir rasime geriausią būdą problemai išspręsti

Susisiekite su mumis ir mes rasime būdą jūsų problemai išspręsti

Išsiuntus užklausą, mes susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau
lt_LTLietuvių kalba