KVAPŲ PAŠALINIMAS PO REMONTO DARBŲ

Dažų, lakų, tapetų, medienos kvapų pašalinimas patalpose po remonto darbų.

Dažnai pabaigus remontą bute ar biure, dar ilgą laiką neįmanoma pašalinti likusių kvapų. Pavyzdžiui, dažų, lako, klijų, medžio ar plastiko apdailos kvapas. Šiltuoju metų laiku patalpą galima vėdinti ilgą laiką, tačiau žiemą tai tiesiog neįmanoma. Be to, dažnai vėdinant padidėja peršalimo rizika, ypač jei namuose yra mažų vaikų. Labai sunku patiems atsikratyti remonto kvapų. Tai ypač pasakytina apie objektus ir paviršius, kurių negalima veikti cheminėmis medžiagomis.

Ką daryti, jei po remonto darbų bute lieka nemalonus kvapas?

Jums padės patalpų ozonavimas. Tik profesionalus patalpos ozonavimas išspręs šią problemą efektyviai ir nebrangiai. Patalpų ozonavimas po remonto darbų garantuoja 100% dažų, klijų, lakų, medžio, plastiko, statybinių medžiagų ir visų tipų paviršių kvapų pašalinimą per trumpiausią įmanomą laiką! Skirtingai nuo dezodorantų ir kvapiųjų medžiagų, ozonas neužmaskuoja nemalonių kvapų, bet juos visiškai sunaikina molekuliniu lygiu.

Patalpų ozonavimas vykdomas su galingu pramoniniu ozono generatoriumi. Mūsų meistras įrengia ozonatorių jūsų patalpoje ir nustato laikmatį tam tikram veikimo laikui. Jei kvapų intensyvumas yra labai stiprus, procedūra kartojama. Ozonavimo laiko apskaičiavimas taip pat priklauso nuo daugelio kitų veiksnių. Visiškas kvapų pašalinimas gali užtrukti nuo vienos iki kelių valandų. Ozono koncentracija ir veikimo laikas labai priklauso nuo ant paviršiaus tepamų medžiagų kiekio ir kokybės ir, žinoma, nuo ozonatoriaus galios.

Mūsų įmonės teikiamos ozonavimo paslaugų vidutinės kainos yra prieinamos visiems, neatsižvelgiant į jų pajamas. Taupyti savo komforto ir sveikatos sąskaita neverta. Sveikata??? Būtent! Ozonavimas ne tik išgelbės jus nuo kvapų likusių po remonto darbų, bet ir atliks visišką visos patalpos dezinfekavimą! Įsiskverbdamas į visas sunkiai pasiekiamas vietas, užpildydamas visą patalpą, ozonas destruktyviai paveikia virusus, bakterijas, grybų sporas, vabzdžius ir net graužikus!

Palyginti su kitomis priemonėmis (ultravioletinėmis lempomis ir cheminiais junginiais, kuriuose yra chloro), ozonui būdingas daug didesnis oro ir paviršiaus dezinfekcijos efektyvumas - iki 99,99%!

Mes naudojame galingus pramoninius ozonatorius, kurių metu draudžiama būti patalpose! Po ozonavimo ir vėdinimo patalpoje esantis oras tampa visiškai nekenksmingas, švarus ir naudingas žmonėms, gyvūnams ir naminiams augalams. Ozonavimas nepalieka jokių žymių ant baldų, kilimų ir sienų, o tuo pačiu nesuteikia menkiausios galimybės išlikti nemaloniems kvapams, išgyventi virusams ir bakterijoms. Jei norite, kad jūsų namai būtų švarūs, patogūs ir jaukūs, susisiekite su mumis - mes išgelbėsime jus nuo nemalonių kvapų!

OZONAVIMO TECHNOLOGIJOS PRIVALUMAI:

  1. Ozonui atsparios mikrobų formos neegzistuoja ir negali atsirasti.
  2. Ozonas veikia labai greitai - per kelias sekundes.
  3. Ozonas pašalina nemalonius kvapus ir skonius (nemaskuoja).
  4. Ozonavimas nepalieka papildomų skonių ir kvapų.
  5. Ozono likučiai sterilizuoja paviršius.
  6. Ozono likučiai greitai virsta deguonimi.
  7. Ozonas susidaro iš patalpų oro, dujų nereikia saugoti ir transportuoti.
  8. Ozonas sunaikina mikroorganizmus 300–3000 kartų greičiau nei bet kuris kitas preparatas.
  9. Ozonas naikina dulkių erkutes (saprofitus) ir alergenus.

Kvapų, likusių po remonto, pašalinimą iš butų, kotedžų, parduotuvių ar biurų galite užsisakyti jau dabar!

Atlikote remontą savo bute ar biure? O po remonto juntami nemalonūs dažų, lakų, klijų ir kt. kvapai? Susisiekite su mumis! Paskambinę mums galite gauti išsamių patarimų, sužinoti ozonavimo kainas, taip pat užsisakyti buto, kotedžo, biuro ar parduotuvės ozonavimą po remonto darbų:

Mūsų ekspertai greitai ir efektyviai atliks jūsų patalpų ozonavimą, pašalins visus nemalonius kvapus. Be to, ozonavimas ilgam apsaugos jūsų patalpas nuo bakterijų, virusų ir kitų žmogaus sveikatai kenksmingų mikroorganizmų.

Dalintis:

Daugiau

ATLIEKŲ PERDIRBIMO METU ATSIRANDANČIŲ KVAPŲ PAŠALINIMAS

Bet kurią atliekų perdirbimo įmonę supa ne maloniausių kvapų aura. Pačios šiukšlės dėl joje vykstančių skilimo procesų skleidžia dvoką. Be to perdirbimo metu prisideda įvairių kitų susidarančių medžiagų (pavyzdžiui, amoniako) „aromatų“.

PRAKAITO KVAPO PAŠALINIMAS

Mes vis labiau rūpinamės savo sveikata ir kūnu, o užsiėmimai sporto ir treniruoklių salėse, taip pat apsilankymai įvairių rūšių saunose, pirtyse tampa vis populiaresni.

KVAPŲ PAŠALINIMAS PO VABZDŽIŲ NAIKINIMO

Kaip pašalinti kvapus, likusius po vabzdžių naikinimo? Paprastai vabzdžių naikinimui patalpose (kenkėjų kontrolė) naudojami aštrų ir nuolatinį cheminį kvapą turintys insekticidai. Naudojant buitinius metodus, labai sunku atsikratyti šio aštraus kvapo, kuris yra pavojingas žmonių (ypač vaikų!) sveikatai. Norėdami pašalinti šiuos sudėtingus kvapus, mes naudojame ozoną (dezodoraciją ozonu).

KLAUSKITE

Mes susisieksime su jumis ir rasime geriausią būdą problemai išspręsti

Susisiekite su mumis ir mes rasime būdą jūsų problemai išspręsti

Išsiuntus užklausą, mes susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau
lt_LTLietuvių kalba