KVAPŲ PAŠALINIMAS BUTUOSE IR KAMBARIUOSE (DEZODORACIJA)

Patalpų dezodoravimas. Nemalonių kvapų pašalinimas butuose ir kambariuose. Oro ozonavimas.

  Labai dažnai nemalonių kvapų buvimas bute neleidžia pelningai parduoti ar išnuomoti savo turto. Nemalonių kvapų atsiradimo priežasčių yra labai daug. Tai gali būti gyventojų rūkymas, naminių gyvūnėlių išmatos, pelėsis, drėgmė, kenksmingų cheminių junginių buvimas ore, blogos vėdinimo sistemos ir daug kitų.

Vėdinimas ir dezodorantų naudojimas paprastai turi laikiną poveikį, o kvapai vėl ir vėl atsiranda.

Kaip atsikratyti nemalonaus kvapo bute?

Pasitelkę naujausias oro ozonavimo technologijas, efektyviai pašalinsime nemalonius kvapus jūsų bute. Mes išgelbėsime jus nuo bet kokios kilmės nemalonių kvapų! Skirtingai nuo dezodorantų, ozonavimas nemaskuoja nemalonaus kvapo, tačiau jį visiškai sunaikina molekuliniu lygiu. Stipriai įsisenėjęs cigarečių kvapas, drėgmės ar tualeto kvapas, degėsių kvapas po gaisro, remonto kvapas, gyvūno ar lavono kvapas - ozonas susitvarkys su bet kuriuo iš jų!

Veikimas ozonu ne tik pašalina nemalonius kvapus, bet ir kruopščiai dezinfekuoja visą jūsų patalpą! Įsiskverbęs į visas sunkiai pasiekiamas vietas, užpildydamas patalpą, jis daro žalingą poveikį virusams, bakterijoms, grybų sporoms, vabzdžiams ir net graužikams.

Palyginus su kitomis priemonėmis (ultravioletinėmis lempomis ir cheminiais junginiais, kuriuose yra chloro), ozonas pasižymi daug didesniu oro ir paviršių dezinfekcijos efektyvumu - iki 99,99%!

Ozonavimas - veiksmingas būdas bet kokių kvapų pašalinimui!

Galite pabandyti patys atsikratyti nemalonių kvapų bute ... Šiuo metu parduotuvėse yra didelis asortimentas aerozolinių dezodorantų ir įvairių cheminių kvapiklių. Bet jų naudojimo poveikis bus trumpalaikis.

Mes naudojame galingus pramoninius ozonatorius, kurių veikimo metu draudžiama būti patalpose! Po ozonavimo ir vėdinimo patalpoje esantis oras tampa visiškai nekenksmingas, švarus ir naudingas žmonėms, gyvūnams ir naminiams augalams. Ozonavimas nepalieka jokių žymių ant baldų, kilimų ir sienų, nesuteikia menkiausios galimybės išlikti nemaloniems kvapams, išgyventi virusams ir bakterijoms. Jei norite, kad jūsų namai būtų švarūs, patogūs ir jaukūs, susisiekite su mumis - mes išgelbėsime jus nuo nemalonių kvapų!

OZONO NAUDOJIMO PRIVALUMAI ATLIEKANT DEZODORACIJĄ:

  1. Ozonui atsparios mikrobų formos neegzistuoja ir negali atsirasti.
  2. Ozonas veikia labai greitai
  3. Ozonas pašalina nemalonius kvapus ir skonius (nemaskuoja).
  4. Ozonavimas nepalieka papildomų skonių ir kvapų.
  5. Ozono likučiai sterilizuoja paviršius.
  6. Ozono likučiai greitai virsta deguonimi.
  7. Ozonas susidaro iš patalpų oro, dujų nereikia saugoti ir transportuoti.
  8. Ozonas sunaikina mikroorganizmus 300–3000 kartų greičiau nei bet kuris kitas preparatas.
  9. Ozonas naikina dulkių erkutes (saprofitus) ir alergenus.

Užsisakykite buto, kambario ar namo dezodoravimą (ozonavimą) jau dabar!

Dalintis:

Daugiau

ATLIEKŲ PERDIRBIMO METU ATSIRANDANČIŲ KVAPŲ PAŠALINIMAS

Bet kurią atliekų perdirbimo įmonę supa ne maloniausių kvapų aura. Pačios šiukšlės dėl joje vykstančių skilimo procesų skleidžia dvoką. Be to perdirbimo metu prisideda įvairių kitų susidarančių medžiagų (pavyzdžiui, amoniako) „aromatų“.

PRAKAITO KVAPO PAŠALINIMAS

Mes vis labiau rūpinamės savo sveikata ir kūnu, o užsiėmimai sporto ir treniruoklių salėse, taip pat apsilankymai įvairių rūšių saunose, pirtyse tampa vis populiaresni.

KVAPŲ PAŠALINIMAS PO VABZDŽIŲ NAIKINIMO

Kaip pašalinti kvapus, likusius po vabzdžių naikinimo? Paprastai vabzdžių naikinimui patalpose (kenkėjų kontrolė) naudojami aštrų ir nuolatinį cheminį kvapą turintys insekticidai. Naudojant buitinius metodus, labai sunku atsikratyti šio aštraus kvapo, kuris yra pavojingas žmonių (ypač vaikų!) sveikatai. Norėdami pašalinti šiuos sudėtingus kvapus, mes naudojame ozoną (dezodoraciją ozonu).

KLAUSKITE

Mes susisieksime su jumis ir rasime geriausią būdą problemai išspręsti

Susisiekite su mumis ir mes rasime būdą jūsų problemai išspręsti

Išsiuntus užklausą, mes susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau
lt_LTLietuvių kalba