KVAPŲ PAŠALINIMAS RŪSIUOSE, PALĖPĖSE, SANDĖLIUOSE

Pašalinkite kvapus rūsiuose, palėpėse ir sandėliuose.

Dažniausiai nemalonūs kvapai atsiranda nešildomose, blogai vėdinamose, tamsiose negyvenamose patalpose. Tokiose vietose labai paplitęs miltligės, drėgmės ir priplėkęs kvapas. Ilgalaikis daiktų, baldų, drabužių laikymas taip pat sukelia nemalonų kvapą. Dažnai kvapas iš pagalbinių patalpų pradeda skverbtis į gyvenamąsias patalpas ir pradeda gadinti butų ir namų savininkų gyvenimą.

Mūsų specialistų naudojamas valymo ozonu metodas leis jums amžinai spręsti šias problemas. Paveikus patalpą ozonu, išnyks ne tik kvapai, bet ir patalpa bus visiškai dezinfekuojama, sunaikinami graužikai ir vabzdžiai, žus grybelių ir pelėsio sporos.

Dalintis:

Daugiau

ATLIEKŲ PERDIRBIMO METU ATSIRANDANČIŲ KVAPŲ PAŠALINIMAS

Bet kurią atliekų perdirbimo įmonę supa ne maloniausių kvapų aura. Pačios šiukšlės dėl joje vykstančių skilimo procesų skleidžia dvoką. Be to perdirbimo metu prisideda įvairių kitų susidarančių medžiagų (pavyzdžiui, amoniako) „aromatų“.

PRAKAITO KVAPO PAŠALINIMAS

Mes vis labiau rūpinamės savo sveikata ir kūnu, o užsiėmimai sporto ir treniruoklių salėse, taip pat apsilankymai įvairių rūšių saunose, pirtyse tampa vis populiaresni.

KVAPŲ PAŠALINIMAS PO VABZDŽIŲ NAIKINIMO

Kaip pašalinti kvapus, likusius po vabzdžių naikinimo? Paprastai vabzdžių naikinimui patalpose (kenkėjų kontrolė) naudojami aštrų ir nuolatinį cheminį kvapą turintys insekticidai. Naudojant buitinius metodus, labai sunku atsikratyti šio aštraus kvapo, kuris yra pavojingas žmonių (ypač vaikų!) sveikatai. Norėdami pašalinti šiuos sudėtingus kvapus, mes naudojame ozoną (dezodoraciją ozonu).

KANALIZACIJOS KVAPO PAŠALINIMAS

Kanalizacijos sistema yra kiekvienuose namuose. Ji atlieka sanitarinę funkciją ir apsaugo nuo nemalonių kvapų plitimo. Tačiau sutrikus šios sistemos veiklai, atsiranda kvapas, žalingas sveikatai ir nuodijantis namų savininkų gyvenimą.

KLAUSKITE

Mes susisieksime su jumis ir rasime geriausią būdą problemai išspręsti

Susisiekite su mumis ir mes rasime būdą jūsų problemai išspręsti

Išsiuntus užklausą, mes susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau
lt_LTLietuvių kalba