KVAPŲ PAŠALINIMAS PO VABZDŽIŲ NAIKINIMO

Kvapų pašalinimas po vabzdžių naikinimo

Kaip pašalinti kvapus, likusius po vabzdžių naikinimo?

Paprastai vabzdžių naikinimui patalpose (kenkėjų kontrolė) naudojami aštrų ir nuolatinį cheminį kvapą turintys insekticidai. Naudojant buitinius metodus, labai sunku atsikratyti šio aštraus kvapo, kuris yra pavojingas žmonių (ypač vaikų!) sveikatai. Norėdami pašalinti šiuos sudėtingus kvapus, mes naudojame ozoną (dezodoraciją ozonu).

Ozonas efektyviai pašalina chemikalų kvapą po vabzdžių naikinimo: tarakonų, skruzdėlių, blakių ir kt.

Mes atliekame bet kokių patalpų veikimą ozonu po vabzdžių naikinimo: gyvenamųjų patalpų, biurų, parduotuvių.

Ozonavimas - ekologiška ir universali priemonė. Ozonas pasižymi didele skvarba, užpildo visą patalpą, net sunkiai pasiekiamas vietas. Šios savybės dėka ozonas ne tik pašalina nuodų kvapą po vabzdžių sunaikinimo, bet ir visiškai dezinfekuoja visą patalpą, įskaitant drabužius, indus ir kitus daiktus! Be to, ozonas veiksmingai naikina pelėsio sporas, patogenines bakterijas, virusus ir palieka malonų kvapą, oras patalpoje tampa gaivus lyg po lietaus.

Priešingai dezodorantams ir kvapiosioms medžiagoms, ozonavimas neužmaskuoja kvapo, o jį visiškai sunaikina molekuliniu lygiu.

Prieš ozonizuojant patalpą po vabzdžių naikinimo, būtina:

  • Atlikti drėgną patalpos valymą
  • Išvesti iš patalpos augintinius ir gyvas gėles
  • Išeiti iš patalpos, kai ima veikti ozonatorius

Po ozonavimo būtina:

Palaukti 20-30 minučių ir išvėdinti patalpą

Dalintis:

Daugiau

ATLIEKŲ PERDIRBIMO METU ATSIRANDANČIŲ KVAPŲ PAŠALINIMAS

Bet kurią atliekų perdirbimo įmonę supa ne maloniausių kvapų aura. Pačios šiukšlės dėl joje vykstančių skilimo procesų skleidžia dvoką. Be to perdirbimo metu prisideda įvairių kitų susidarančių medžiagų (pavyzdžiui, amoniako) „aromatų“.

PRAKAITO KVAPO PAŠALINIMAS

Mes vis labiau rūpinamės savo sveikata ir kūnu, o užsiėmimai sporto ir treniruoklių salėse, taip pat apsilankymai įvairių rūšių saunose, pirtyse tampa vis populiaresni.

KANALIZACIJOS KVAPO PAŠALINIMAS

Kanalizacijos sistema yra kiekvienuose namuose. Ji atlieka sanitarinę funkciją ir apsaugo nuo nemalonių kvapų plitimo. Tačiau sutrikus šios sistemos veiklai, atsiranda kvapas, žalingas sveikatai ir nuodijantis namų savininkų gyvenimą.

KLAUSKITE

Mes susisieksime su jumis ir rasime geriausią būdą problemai išspręsti

Susisiekite su mumis ir mes rasime būdą jūsų problemai išspręsti

Išsiuntus užklausą, mes susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau
lt_LTLietuvių kalba