ATLIEKŲ PERDIRBIMO METU ATSIRANDANČIŲ KVAPŲ PAŠALINIMAS

Bet kurią atliekų perdirbimo įmonę supa ne maloniausių kvapų aura. Pačios šiukšlės dėl joje vykstančių skilimo procesų skleidžia dvoką. Be to perdirbimo metu prisideda įvairių kitų susidarančių medžiagų (pavyzdžiui, amoniako) „aromatų“.

Visas perdirbimo įmonės patalpas „užpuola“ nemalonūs kvapai, kuriuose, be to, yra nesuskaičiuojamas skaičius ligų sukėlėjų (helmintų ir kt.). Oro kondicionierius neišspręndžia šios problemos, bet ozonavimas yra gelbstinti technologija, kai reikia efektyviai pašalinanti kvapus ir mikrobus.

Pagrindiniai ozonavimo privalumai:

  1. Didelis oksidacinis potencialas. Ozonas oksidaciniu pajėgumu nusileidžia tik fluorui, tačiau, skirtingai nei pastarasis, jis nekelia pavojaus sveikatai (naudojant tam tikrais kiekiais).
  2. Susidaro veikimo vietoje. Taigi nereikia pirkti bei transportuoti jokių reagentų. Pakanka turėti ozonatorių.
  3. Ozono gamybos procesas yra paprastas ir prieinamas.
  4. Absoliutus suderinamumas su supančia aplinka.

Ozonavimo taisyklės

Patalpas veikiant ozonu reikėtų nepamiršti, kad ozonas ardo gumą, bet visiškai nekenkia sintetinėms medžiagoms. Todėl reiktų sandarinti duris ir kitas pertvaras tokiomis medžiagomis kaip silikoninė guma, putplasčio guma ir kt. Be to, laikantis saugos priemonių, žmonės ir gyvūnai turėtų pasišalinti iš patalpos prieš veikiant ozonu. Augalai veikiami ozono gali žūti, todėl jais taip pat reikėtų pasirūpinti iš anksto. Po veikimo ozonas, nesureagavęs su teršalais, per pusvalandį suyra į visiškai nekenksmingas molekules ir deguonies atomus.

Ozonavimas padeda visiškai pašalinti arba žymiai sumažinti dujų, tokių kaip vandenilio sulfidas (baltymų medžiagų irimo produktas), anglies dioksidas, koncentraciją ore. Dėl ozonavimo sumažėja amoniako koncentracija ore. Ozono kiekis, reikalingas visiškai neutralizuoti šias dujas, yra nuo 100 iki 110 mg/m3, kurį pasiekus prietaisą išjungtas. Dalinio neutralizavimo procedūrą galima atlikti dalyvaujant žmonėms tik tuo atveju, jei ozono koncentracija neviršija 0,1 mg/m3. Planuojant procedūrą, reikia nepamiršti, kad ozono išeiga padidėja beveik 30%, kai ozonui gauti naudojamas oras, kurio temperatūra neviršija 10°C.

Mūsų svetainėje galite susipažinti su ozonatoriais skirtais oro valymui, taip pat siūlome valymo įrenginių gamybą pagal individualius reikalavimus. Mūsų ekspertai padės jums parengti gydymo įstaigų projektą. Pilnos komplektacijos nuotekų valymo įrenginiai - mūsų darbo pranašumas. Konsultantai padės išsirinkti jūsų patalpoms tinkamą įrangą, papasakos apie darbo ypatybes ir pasiūlys įrengti valymo įrenginius.

Dalintis:

Daugiau

PRAKAITO KVAPO PAŠALINIMAS

Mes vis labiau rūpinamės savo sveikata ir kūnu, o užsiėmimai sporto ir treniruoklių salėse, taip pat apsilankymai įvairių rūšių saunose, pirtyse tampa vis populiaresni.

KVAPŲ PAŠALINIMAS PO VABZDŽIŲ NAIKINIMO

Kaip pašalinti kvapus, likusius po vabzdžių naikinimo? Paprastai vabzdžių naikinimui patalpose (kenkėjų kontrolė) naudojami aštrų ir nuolatinį cheminį kvapą turintys insekticidai. Naudojant buitinius metodus, labai sunku atsikratyti šio aštraus kvapo, kuris yra pavojingas žmonių (ypač vaikų!) sveikatai. Norėdami pašalinti šiuos sudėtingus kvapus, mes naudojame ozoną (dezodoraciją ozonu).

KANALIZACIJOS KVAPO PAŠALINIMAS

Kanalizacijos sistema yra kiekvienuose namuose. Ji atlieka sanitarinę funkciją ir apsaugo nuo nemalonių kvapų plitimo. Tačiau sutrikus šios sistemos veiklai, atsiranda kvapas, žalingas sveikatai ir nuodijantis namų savininkų gyvenimą.

KLAUSKITE

Mes susisieksime su jumis ir rasime geriausią būdą problemai išspręsti

Susisiekite su mumis ir mes rasime būdą jūsų problemai išspręsti

Išsiuntus užklausą, mes susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau
lt_LTLietuvių kalba