Apie įmonę

Kiekvienas iš mūsų siekia sveikatos ir ilgaamžiškumo. Todėl stengiamės laikytis sveiko gyvenimo būdo, atsisakome žalingų įpročių, siekiame gyvenimo ekologiškai švarioje aplinkoje, kuo labiau sumažiname bet kokių veiksnių ir sąlygų, darančių žalą mūsų savijautai, įtaką.

Nepaisant to, kad žmonija išmoko susidoroti su matomomis grėsmėmis ir akivaizdžia žala sveikatai, reikėtų nepamiršti, kad paslėpti priešai kartais yra pavojingesni. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, miesto gyventojas iki 70% laiko praleidžia uždarose patalpose. Ekspertai teigia, kad uždaroje erdvėje oras yra 4-6 kartus labiau užterštas ir 8-10 kartų toksiškesnis nei atmosferos oras. Žalingi elementai, bakterijos, cheminiai junginiai, patogeniniai virusai, grybelių ir pelėsių sporos, oro erdvę užpildančios dulkės ir daugelis kitų veiksnių tiesiogiai veikia žmogaus savijautą.

Jei jūs ar jūsų artimieji dažnai serga, jaučia nuovargį, galvos skausmus, jaučia nerimą ar depresiją, blogai miega - tai gali reikšti pažeidimus jūsų namų ekologinėje srityje. Senyvi žmonės ir vaikai yra ypač jautrūs neigiamai paslėptų veiksnių įtakai. Mūsų įmonė siūlo jums unikalų gyvenamųjų ir pramoninių patalpų gerinimo metodą - „Kompleksinį valymą ozonu“.

Veikiant ozonu bus išspręstos šios problemos:

  1. Vyks pilna dezinfekcija. Jos metu sunaikinami visi pavojingi mikroorganizmai, patogeninės bakterijos ir virusai
  2. Visi nemalonūs kvapai bus pašalinti, oras taps gaivus ir grynas
  3. Žus sveikatai pavojingos grybelių ir pelėsių sporos
  4. Dings dulkės, alergenai, dulkių erkutės ir kiti elementai, sukeliantys alergines reakcijas
  5. Bus neutralizuoti neigiami kenksmingi cheminiai elementai, kurie susidaro patalpose dėl oro kondicionierių, taip pat buitinės ir elektroninės įrangos veikimo
  6. Ozonas visiškai sterilizuos visus paviršius ir daiktus
  7. Žymiai padidės deguonies kiekis ore
  8. Bus sunaikinti vabzdžiai ir graužikai
 

Mūsų naudojami metodai ir technologijos yra visiškai ekologiški ir saugūs, nes dirbdami naudojame gamtines dujas - ozoną. Jį pagamina generatoriai iš aplinkos oro ir po paviršių paveikimo, jis ištirpsta be pėdsakų, nepalikdamas jokių šalutinių junginių ar elementų. Atlikus ozonavimo procedūrą, patalpų valyti nereikia.

Profesionalus darbuotojų apmokymas, mūsų naudojama įranga ir technologijos leidžia visiškai pašalinti arba žymiai sumažinti grėsmes jūsų sveikatai ir psichologinei pusiausvyrai.

Susisiekite su mūsų specialistais, kurie patars ir išsamiai atsakys į jūsų klausimus.